Demonstrátori pályázat nappali tagozatós hallgatók részére

A BME Ergonómia és Pszichológia Tanszéke pályázatot hirdet alapszakos (Bsc) vagy legalább még egy év hallgatói jogviszonnyal rendelkező mesterszakos (Msc ill. MA) hallgató részére, demonstrátori feladatok ellátására a 2018/2019-as tanév őszi szemeszterére.

A demonstrátor feladata:

• Közreműködés a tanszék oktatási és kutatási feladatainak végrehajtásában:
    • oktatásszervezési feladatok (pl.: konferenciák szervezésében való részvétel),
    • tanszéki tudományos kutatómunkában való közreműködés,
    • oktatástechnikai feladatok: elsősorban oktatási segédanyagok előkészítése, a kurzusok megtartásának háttérmunkálatai, honlap tartalmának frissítése,
    • ZH felügyelet segítése és ZH javítás,
    • részvétel a tanszéken folyó tananyagfejlesztésben (pl. e-learning fejlesztésekben) és a tudományos kutatómunkánkban segédfeladatok ellátása,
    • kutatásszervezés: elsősorban szakmai rendezvények lebonyolítása, pályázatok előkészítése.
  • a tanszék adminisztrációs feladatainak ellátása (pl.: labor felügyelet),
  • közreműködés a tanszék és a hallgatók közötti kapcsolattartásban,
  • tudományos diákköri munka szervezésében.

A demonstrátori pályázat beadásának feltételei:

• a hallgatónak legalább 60 kreditje legyen, továbbá görgetett átlaga 3.5-nél jobb legyen vagy a megbízást megelőző mindkét aktív félévben az ösztöndíj indexe 3.5-nél jobb legyen. (BME Demonstrátori szabályzat, 2.§ 4. pont. )
  • A demonstrátor díjazása: nettó 1000 Ft/óra. Olyan hallgatók jelentkezzenek, akik legalább havi 20 óra teljesítését tudják vállalni. A demonstrátori munkadíj hallgatói szerződéses megbízással kerül kifizetésre. A megbízás első szakasza egy félévre szól, mely a hallgató alkalmasságától függően hosszabbítható egészen a diplomafélév kezdetéig.
  • A várható feladatok miatt elsősorban műszaki menedzser, ipari termék- és formatervező BsC/MsC és munka- és szervezet pszichológia szakos MsC hallgatók jelentkezését várjuk.

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• egy rövid a szakmai életrajzot (amelynek részeként meg kell jeleníteni az utolsó félév eredményét, a görgetett tanulmányi átlageredményt és a nyelvismeretet is),
  • egy rövid motivációs levelet (a pályázat beadásának indoklását).

Az életrajz és a motivációs levél azt mutassa be elsősorban, hogy miért Ön a megfelelő jelölt. Például: korábbi oktatási tapasztalat (akár szobatársnak segítés is), szakmai eredmények, nyelvtudás, TDK munka stb. A felmerülő kérdésekkel Szabó Bálinthoz lehet fordulni (Telefon: 20-5278436, e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.).

A jelentkezés során előnyben részesítjük azokat a hallgatókat, akik egyéb feladataik mellett aktívan részt tudnak venni a tanszék életében.

A pályázat leadási határideje: 2018. szeptember 13.

Letölthető pályázati kiírás